IPTV Test Paketi

Ücretsiz IPTV test paketinizi aşağıdaki form ile oluşturabilirsiniz.
Maç günleri test paketi verilmemektedir.
Web sitemiz haricinde (canlı destek, Whatsapp üzerinden) test paketi verilmemektedir.

IPTV Test Şartları

  • Test süresi 3 saattir.
  • Uzun süreli test için 1 Aylık Paket satın alabilirsiniz.
  • Sadece Gmail adresiniz ile test oluşturabilirsiniz.
  • Maç saatlerinde ve geceleri test verilmemektedir.
  • Canlı destek ve Whatsapp üzerinden test verilmemektedir.
  • Yoğun talep olduğu için test paketleri için kurulum desteği yoktur.
  • Sahte e-posta ile alınan paketler engellenir.
  • Gmail adresinizi yazdığınızda OLUŞTUR butonu aktif olacaktır. Kopyala-Yapıştır ile e-posta adresinizi yazarsanız buton aktif olmayacaktır.
  • Satın aldığınızda aynı bilgiler ile kullanıma devam edebilirsiniz.

IPTV Test Oluştur

Soru-Cevap

Test Süresi Ne Kadar? Maçta Test Veriyor musunuz?

Test süresi 3 saat ile sınırlandırılmıştır. Test formunu doldurduğunuz an süreniz başlamaktadır. Kötüye kullanımları engellemek amacıyla maç saatlerinde test vermiyoruz. Yine de ısrarla maç saatinde de test etmek isterseniz 1 Aylık ücretli paketimizden satın alarak dilediğiniz zaman daha uzun süre kullanarak test edebilirsiniz.

Test Paketini Beğendim, Satın Alınca Bilgilerim Değişecek mi?

Ödeme yaparken test oluşturuğunuz e-posta adresiniz ile ödeme yaparsanız bilgileriniz değişmeden kullanıma devam edebilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra cihazınızı kapatıp tekrar açmanız yeterlidir.

Test Paketinde Donma Olmadı, Maçta Donma Oluyor mu?

Bizim server bilgisayarlarımızda normal saatler ile maç saatleri arasında hiç bir fark yoktur. Çünkü biz maç saatlerinde test paketi vermiyoruz. Maç saatlerinde sadece mevcut müşterilerimiz server bilgisayarlarımızı kullanmaktadır. Bu sebeple de maç saatlerinde hiç bir problem yaşanmamaktadır.

Bazı telekom alt yapıları IPTV kullanımlarını engellemek için maç saatlerinde yurt dışına olan hızınızı düşürüyorlar. Bu durumda VPN ile kullanarak veya 4G internet üzerinden IPTV'yi kullanarak hız engellemesini aşabilirsiniz. Bu bizim tarafımızdan oluşan bir durum değildir.

Bandwidth Throttling adı verilen yurt dışına olan hızınızı yavaşlatma durumunun tam olarak ne olduğunu Ekşi Sözlük'te yazılan mesajlardan inceleyebilirsiniz.

Sorularınız?

Test ettikten sonra satın alma aşamasında problem mi yaşıyorsunuz? Ödeme konularında sorularınız mı var? Satış öncesi destek ekibimize 7 gün 24 saat iletişim formundan mesajınızı iletebilirsiniz.

İletişim Formu