İade Şartları

İade Sistemi

İadeleriniz, aşağıdaki şartların uygun olması durumunda gerçekleştirilir. Kötüye kullanım ihlallerinin önüne geçmek için iade yapılırken %25 kesinti yapılır ve geri kalan tutar müşterinin ödeme yaptığı kartına iade edilir. İade edilen tutar 7 gün içerisinde müşterinin kartına yansımaktadır.

ŞARTLAR
-İadeleriniz, sipariş tarihinizden en fazla 24 saat içerisinde, iade şartları uygunluğu (Yayının hiç açılmamış olması, yayın açılmış olsa da o anda sebepsiz gerekçelerle yayın verilemiyor olması) durumunda yapılır. 24 Saati geçmiş siparişlerde iade gerçekleştirilemez.
-Maç günleri satın alınan üyelikler, gerekçe ne olursa olsun iade edilemez.
-Üyelik bilgilerini bilinçli dağıtan, bir hesaptan aynı anda birden fazla yerde seyretmeye çalışan üyelerin hesapları durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.
-Üyelik bilgileri (Kullanıcı adı ve Şifre) üyenin kendi sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre tarafımızdan belirlenir ve üye dilerse müşteri sayfasından şifresini değiştirilebilir. Başkaları tarafından ele geçilmesi ve kullanılamaması üyenin kendi sorumluluğundadır.
-Satın alınan üyelik bilgilerini paylaşma, dağıtma ve bu yayını kendisinin gibi gösterme durumlarında iade yapılamaz.
-Yayın alma sorunu eğer müşterinin internet, cihaz vb. yetersizliği/sorunları sebebiyle var ise iade yapılmaz.
-Donma şikayeti ile ilgili iade talebiniz, internet yetersizliğinden kaynaklanmadığını ispatlamanız için, telefonunuzda 4G üzerinden yayını açarak donduğuna dair video göndermeniz durumunda değerlendirmeye alınır.
-Aynı anda birden fazla cihazda üyeliği açmayı denediğinizde sistem otomatik olarak kötüye kullanım tespiti yaptığı için paketiniz süresiz kapatılır ve iadesi gerçekleşmez.
-Test paketleri iade edilemez.

Tüm şartlar uygun ise iade yapmak için Müşteri Sayfasındaki Destek Merkezi bölümünden talebinizi iletebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak uygun olması durumunda işleminiz gerçekleştirilecektir.